Press "Enter" to skip to content

Róże do policzków – w jakiej formie występują?

Za pomocą różu do policzków, jesteśmy w stanie podkreślić naturalny koloryt cery. Jego zadaniem jest również naśladowanie naturalnego rumieńca, który świadczy o zdrowiu i wigorze. Umiejętnie dobrany i nałożony róż sprawia, że nasz twarz jest żywsza, młodsza i rozświetlona.

Róż do policzków, jest jednym z ważniejszych kosmetyków używanych na co dzień, zaraz obok podkładu i maskary. Potrafi nie tylko wymodelować kształt twarzy, ale także dodać niesamowitego blasku.

Róże do policzków, czym się różnią?

Wybór różu do policzków, jest kłopotliwym zadaniem. Nie wiemy, na co zwrócić uwagę wybierając rodzaj różu. Czym w ogólne różnią się od siebie te kosmetyki?

Przed wyborem różu, należy się zastanowić jaką formę wolimy. Róże występują w postaci:

  • kamienia – najbardziej popularna formuła różu. Wykończenie zależy od nas, dostępne są matowe róże oraz połyskujące. Róż do policzków w kamieniu należy nakładać pędzlem skośnym, łatwo nim prawidłowo zaaplikować kosmetyk. Zaletą różu w kamieniu jest to, że jeżeli przesadzimy z ilością, zawsze możemy rozblendować nadmiar za pomocą czystego pędzla. Przed nałożeniem różu na policzki, najlepiej utrwalić policzki pudrem. Wtedy unikniemy plam.
  • kremu – ma konsystencje podkładu do twarzy. Jego zaletą jest to, że świetnie stapia się ze skórą. Taki róż zawsze nakładamy po aplikacji podkładu. Nigdy nie na przypudrowaną skórę. Najlepszą metodą aplikacji jest, wklepanie kosmetyku opuszkami palców. Polecane dla osób, które mają doświadczenie z tego typu produktami.

Róże do policzków - w jakiej formie występują?

  • sypkiej – zazwyczaj są to róże mineralne. W składzie maja same naturalne składniki, są dość mocno napigmentowane. Aby zaaplikować taki róż, również niezbędny jest pędzel – najlepiej skośny. Ważne jest żeby po ‚wmasowaniu’ różu we włosie pędzla, strzepać nadmiar. Wtedy łatwiej stopniować efekt. Ten rodzaj różu jest bardzo trwały.
  • sztyftu – są niesamowicie wygodne w aplikacji. Wyróżniają się na tle innych tym, że bardzo łatwo się je nakłada, stopniuje efekt oraz to, że aplikujemy je bezpośrednio z opakowania. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych akcesoriów.

Przeczytaj też: https://www.bomi.pl/pudry-do-twarzy-ktory-puder-wybrac-czy-jest-niezbednym-kosmetykiem/

[Głosów:1    Średnia:2/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Czystek.info.pl