Press "Enter" to skip to content

Kompletujemy swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej z nas. Dlatego do tej pory regularnie uczęszczałyśmy do gabinetu stylizacji paznokcia. Jednak okres kwarantanny związanej z zagrożeniem epidemiologicznym znacząco wpłynął na nasze życie. Okazało się, że niektóre zabiegi kosmetyczne musimy wykonać samodzielnie w domu. I co? Okazało się, że niektóre z nich już zawsze możemy wykonywać same w domu. Do takich zabiegów zaliczyć można manicure hybrydowe. W sprzedaży jest znacząca ilość produktów, które mają nam to ułatwić.

Akcesoria do manicure hybrydowego

Wykonanie manicure hybrydowego to nie tylko pomalowanie paznokci na ulubiony kolor. Aby wykonać zabieg, należy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. Jednak warto zaznaczyć, że zakupione produkty będą nam służyły przez długi czas.

Podstawowym artykułem do wykonania manicure hybrydowego jest lampa UV/LED. Bez lampy nie jesteśmy w stanie wykonać zabiegu. Lampa utwardza bowiem lakier na paznokciu. W sprzedaży są różnego rodzaju lampy dedykowane do manicure hybrydowego. Różnią się mocą oraz funkcjonalnością. Jednak większość z nich oferuje pomocny podczas utwardzania timer.

Równie ważnym produktem jest pilnik. Pilnik służy do kształtowania paznokcia. Jest wiele rodzajów pilników do paznokci, różnią się materiałem wykonania, kolorem, kształtem oraz poziomem ziarnistości. Do wykonania hybrydy w domu najlepszym rodzajem pilnika będzie pilnik papierowy.

Kolejnym elementem wyposażenia są polerki. Wyglądają podobnie do pilników. Ich celem jest zmatowienie płytki paznokcia. Dzięki temu znacząco wpływa się na przyczepność lakieru.

Do wykonania manicure hybrydowego przydaje się także cleaner. Jest to płyn, który odtłuszcza i oczyszcza płytkę. Pomocne w użytkowaniu cleanera są waciki bezpyłowe. Nasącza się je płynem i dzięki temu odtłuszcza się płytkę.

Lakiery do manicure hybrydowego

Oczywiście nie wykonamy manicure hybrydowego bez lakierów hybrydowych. Są to lakiery, które potrafią utrzymać się na paznokciu przez długi czas (najczęściej ponad trzy tygodnie).

Ogromną zaletą manicure hybrydowego jest mnogość kolorów lakierów. Warto przejrzeć ofertę lakierów Duogel. Są to nowoczesne, wysokogatunkowe lakiery hybrydowe o sprawdzonej jakości. Są niezwykle trwałe i zachwycają intensywnością barw.

Firma opracowała niesamowite kolekcje kolorystyczne. Do kupienia są lakiery hybrydowe w klasycznych odcieniach manicure (beże, biele, róże), lakiery hybrydowe w soczystych kolorach żółci, zieleni, pomarańczy, czerwieni, a także eleganckich szarościach i czerni. W ofercie jest w zasadzie cała tęcza kolorów. Znajdziemy tu lakiery dedykowane na wakacyjny wyjazd, ślub, uroczystą kolację lub lakiery do pracy.

Do wykonania manicure hybrydowego niezbędne są także dwa rodzaje lakierów hybrydowych. Są nimi baza oraz top. Baza ułatwia nakładanie lakieru kolorowego, natomiast top zapewnia długą trwałość utrzymywania się lakieru na płytce paznokcia.

Zestawy do manicure hybrydowego

Dużą popularnością wśród osób rozpoczynających swoją przygodę z manicure hybrydowym, cieszą się gotowe zestawy do manicure. Taki zestaw proponuje również Duogel.

W skład zestawu wchodzą między innymi: lampa UV/LED, baza, top, pilnik, polerka, komplet lakierów w wybranych kolorach, cleaner, waciki bezpyłowe. Duogel załącza również instrukcję wykonania manicure hybrydowego krok po kroku, dwie pary rękawiczek oraz maseczkę wielokrotnego użytku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Czystek.info.pl