Press "Enter" to skip to content

Materac gorczycowy pomógł mi w bólach kręgosłupa!

Z bólem kręgosłupa nie potrafiłam sobie poradzić już od dłuższego czasu. Maści stosowane zewnętrznie, tabletki doustnie, tylko na chwilę pomagały mi zapomnieć o moim cierpieniu. Już sama nie wiedziałam co mam robić? Tak strasznie mnie bolało. Na zakup materaca gorczycowego zdecydowałam się dzięki mojej mamie, która interesuje się medycyną naturalną. To ona poleciła mi

materac gorczycowy przesyłam link https://www.zdrowapolka.pl/materac-gorczycowy-rehabilitacyjny-180-x-70cm.html Pierwsze efekty stosowania materaca z gorczycy zauważyłam już po kilkunastu dniach. Dolegliwości bólowe zmniejszyły się, nie budzę się już w nocy, mogę przespać cała noc! Jestem zadowolona, także z jakości otrzymanego materaca z gorczycy. Jest on starannie wykonany, wytrzymały i solidny. Nic się dzieje podczas użytkowania materaca gorczycowego. Materiał jest mocny, splot bawełny użytej do produkcji pokrowca jest gęsty i gruby. Mocne i wytrzymałe przeszycia wykonano poziomo i zapobiegają one przesuwaniu się gorczycy białej podczas użytkowania. A uwierzcie mi, ważę trochę kilogramów :). Materac do spania z gorczycy jest świeży , ponieważ został wykonany dopiero po złożeniu zamówienia. Jego data ważności to aż dwa lata (to okres w którym jest udowodnione działanie gorczycy na organizm). Polecam ten produkt, zadowolony klient Marysia (ocena użytkownika).  

Dlaczego materac z gorczycy jest tak skuteczny w leczeniu bólu?

Materac gorczycowy jest w 100% naturalny, ponieważ zrobiony jest z gorczycy białej (wypełnienie produktu) oraz płótna bawełnianego (pokrowiec na materac) jak  w  linku https://www.zdrowapolka.pl/product/search?query=materac+gorczy Działanie gorczycy zostało udowodnione już wiele lat temu.   Gorczyca biała, która jest w materacu do spania działa na bóle reumatyczne, zwyrodnieniowe, stawów, pourazowe, artretyczne, mięśni, migrenowe, menstruacyjne. Małe ziarenka gorczycy, znajdujące się w materacu z gorczycy, wytwarzają silne biopole, które zbliżone jest do naturalnego biopola człowieka i korzystnie wpływają na organizm ludzki (wzmacnia i uzupełnia jego braki). Korzystnie wpływa to na procesy leczenia oraz na stany napięć nerwowych.    Dlatego po nocy przespanej na materacach z gorczycą jesteśmy spokojniejsi, wyciszeni i stany depresyjne, czy lękowe są mniejsze. Materac z gorczycą stanowi i zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku. Wymusza prawidłową postawę ciała w czasie snu. Zapobiega zapadaniu się w materac, wygięciom kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, czy piersiowym. Dlatego też po nocy przespanej na materacu gorczycowym jesteśmy wyspani, zrelaksowani, nie mamy sztywności porannej, nie boli nas kręgosłup i możemy zapomnieć o drętwieniu rąk i nóg. Ponadto gorczyca posiada właściwości izolacyjne, dlatego też spanie na materacach gorczycowych chroni nas przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych. Sprawdź działanie materaca do spania z gorczycą, bo to recepta na Twoje dolegliwości!

Jak wybrać dobry i skuteczny materac gorczycowy, lub wyroby gorczycowe?

Przy wyborze wyrobów gorczycowych, takich jak materac z gorczycy, pasy gorczycowe, opaski z gorczycy, takie jak https://www.zdrowapolka.pl/product/search?query=gorczyco (np. na kręgosłup. kolano, bark, biodro, itd.) należy zwrócić na parę istotnych spraw. Przygotowaliśmy listę pomocniczą przy wyborze:

  1. Jaka jest data ważności wyrobów gorczycowych?
  2. Kiedy produkt został zrobiony, data produkcji?
  3. Jaki jest rozmiar wyrobów gorczycowych, materaca do spania, czy opasek z gorczycą?
  4. Jak liczne są przeszycia produktu? Przeszycia wyrobów gorczycowych zapobiegają przesuwaniu się ziarenek gorczycy podczas użytkowania.
  5. Jaka jest waga produktu? Im cięższy tym więcej ma gorczycy.
  6. Czy jest to wyrób medyczny lub posiada certyfikaty świadczące o jakości zastosowanych w procesie produkcyjnym materiałów? To świadectwo jakości produktów gorczycowych i gwarancja, że gorczyca działa a nie jest stara.

Tylko nieliczne sklepy medyczne, takie jak www.zdrowapolka.pl proponują wyroby z gorczycy, także materace do spania gorczycowe, które są szyte dopiero po złożeniu zamówienia. Nie leżą w magazynie, czy na półce sklepowej. Każde zamówienie jest realizowane na bieżąco i szyte pod klienta. Czas dostawy takich wyrobów wynosi około kilka dni, standardowo 3-6. Warto czekać na wysokiej jakości, świeży i w niskiej cenie materac z gorczycy, czy opaskę gorczycową na kolano. Wypracowany przez wiele lat, taki system produkcji i wytwarzania wyrobów gorczycowych, umożliwia zapewnienie naszym klientom jak najwyższej jakości, świeżych i długo działających wyrobów gorczycowych. Sprawdź fenomen działania gorczycy w materacach do spania i w innych wyrobach, jak opaski, czy pasy gorczycowe.

[Głosów:20    Średnia:3.1/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Czystek.info.pl