Press "Enter" to skip to content

Oszałamiające i prowokujące perfumy Yves Saint Laurent

Na rynku perfum znajdziemy bardzo wiele firm które tworzą wspaniałe, oryginalne zapachy, z pewnością jedną z tych firm jest Yves Saint Laurent, pierwsze perfumy tej firmy powstały w roku 1964 były to bardzo znane obecnie perfumy Y, powstały one we współpracy z bardzo znanym perfumiarzem Jean Amic, z pewnością był to wyraz wysokiej elegancji oraz luksusu.

Z pewnością zapach miał być dodatkiem do wspaniałych ubrań którzy tworzył Yves Saint Laurent, z pewnością był to projektant który lubił szokować, stawiał na nowoczesne rozwiązania, zmienił nie do poznania kobiecą modę.

Historia perfum Yves Saint Laurent

W 1977 roku powstały perfumy Opium, składały się na nie bogate nuty orientalnej wanilii, z pewnością perfumy które otrzymały dość śmiałą nazwę wzbudziły nieco kontrowersji, co spowodowało iż perfumy wyprzedały się w sklepach w ciągu kilku godzin w dniu premiery. W 1983 roku powstały perfumy Paris, z pewnością kwiatowe nuty odegrały tutaj bardzo dużą rolę, Yves Saint Laurent chciał stworzyć zapach dla kobiety romantycznej, zakochanej w Paryżu. Oczywiście te perfumy również odniosły sukces, dzięki czemu YSL sam stał się nie tylko symbolem mody ale także stylowego zapachu.

Kolejne perfumy powstawały z pomocą najbardziej znanych perfumiarzy na całym świecie, w 1988 roku premierę miała linia In Love Again, zapach dla kobiet który odniósł oszałamiający sukces, w tym przypadku zastosowano nuty owocowe oraz od kwiatowe, nuta głowy składała się z grejpfruta oraz czarnej porzeczki, dodatkowo zapach uzupełniały jeżyny oraz jabłka. Naturalnie zapach stał się natychmiastowym hitem na całym świecie, umacniając pozycję Yves Saint Laurent w świecie perfumiarskim, w następnych latach powstały takie perfumy jak Noble Leather, Majestic Rose, Supreme Bouquet, Spendid Wood.Obecnie w drogeriach, perfumeriach znajdziemy różnego rodzaju wyroby firmy Yves Saint Laurent perfumy ale także różnego rodzaju kremy, balsamy, różne linie kosmetyków które chętnie kupowane są przez kobiety na całym świecie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Czystek.info.pl