Press "Enter" to skip to content

Systemy higieniczne, które nigdy Cię nie zawiodą

Na rynku występuje bardzo wiele firm oferujących artykuły higieniczne. Produkty te posiadają zróżnicowaną cenę i jakość. Jednym z liderów w tej branży jest firma Tork. Historia firmy sięga końca lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Asortyment tego producenta dedykowany jest głównie klientom instytucjonalnym, którym zależy na najwyższej jakości wyposażeniu. Katalog produktów jest niezwykle rozbudowany. Artykuły te stosowane są w przestrzeniach wymagających szczególnej higieny. Używa się ich w pomieszczeniach sanitarnych, szpitalach, gastronomii, hotelarstwie, obiektach użyteczności publicznej.

Dozowniki

Jeśli podczas zakupu dozowników kierujemy się tym, aby były trwałe i znosiły wieloletnie intensywne użytkowanie, to z pewnością powinniśmy wybrać produkty firmy Tork. Dozowniki wykonane są z wyjątkowo odpornych materiałów i występują w atrakcyjnych i uniwersalnych kolorach (biały, czarny, szary, stalowy, czerwony, niebieski, drewnopodobny). 

Producent przygotował całą gamę tego rodzaju urządzeń. Sklep Higiena.net.pl oferuje następujące rodzaje dozowników Tork:

 • dozowniki do czyściw w odcinkach oraz do czyściw w składce,
 • dozowniki do papieru toaletowego, nakładek sedesowych i woreczków sanitarnych,
 • dozowniki do mydła, w tym mydła w płynie, mydła w spreju, mydła w piance, dozowniki do mydła z łokciownikiem,
 • dozowniki do ręczników i serwetek,
 • dozowniki do odświeżaczy powietrza i wkładek zapachowych,
 • stojaki z dozownikiem do dezynfekcji,
 • uchwyty na worki na odpady lub butelki,
 • wieszaki na ubrania.

Co istotne, wszystkie wymienione produkty występują w różnych wariantach. Dostępne są między innymi dozowniki automatyczne (samo dozujące) i mechaniczne, dozowniki montowane na ścianie, dozowniki do zabudowy, nablatowe, wolnostojące oraz przenośne.

Czyściwa, ręczniki, papier toaletowy

Firma Tork rozpoczynała swoją działalności od produkcji czyściw. Ponad pół wieku doświadczenia w produkcji czyściw sprawiło, że produkty te nie mają sobie równych. Każdy, kto zacznie używać czyściw firmy Tork, zapomni o innych tego rodzaju produktach. Wszystko to przez niezwykłą funkcjonalność wyrobów.

Czyściwa rewelacyjnie usuwają zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni. Jednocześnie nie pozostawiają smug i zarysowań. Do tego mogą być stosowane w kontakcie z żywnością. W sprzedaży znaleźć można czyściwa w różnych rozmiarach, dedykowane do zwykłych oraz trudnych zabrudzeń.

Z kolei ręczniki i papiery toaletowe Tork to synonimy komfortu i praktyczności. Są przyjemne w dotyku i ekologiczne. Do tego elegancko się prezentują.

Pozostałe produkty Tork

Profesjonalizm firmy Tork objawia się na każdym kroku. Zarówno w jakości produktów, jak też w ich różnorodności. Producent proponuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne produkty higieniczne. Wyznacza trendy, którymi często podążają inne firmy. Oprócz dozowników i różnego rodzaju czyściw, oferuje także:

 • mydła do rąk, włosów i ciała,
 • preparaty do dezynfekcji rąk, w tym w wersji stacjonarnej i kieszonkowej,
 • odświeżacze powietrza i zawieszki zapachowe,
 • kosze na odpady i worki na śmieci,
 • serwetki,
 • nakładki sedesowe.

Jednym słowem, wybierając produkty Tork mamy absolutną pewność, że pomieszczenia o podwyższonej potrzebie zachowania higieny będą kompletnie wyposażone. Marka Tork jest na tyle znana na całym świecie, że stosowanie produktów tej firmy stanowi o prestiżu miejsca, w którym je umieszczono.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Czystek.info.pl