Press "Enter" to skip to content

Zestaw do hybryd

Manicure hybrydowy jest to aktualnie najbardziej popularna forma stylizacji paznokci na całym świecie. Praktycznie każdy salon kosmetyczny w swojej ofercie posiada usługę manicure hybrydowego, jednakże w związku z jego rosnącą popularnością coraz więcej kobiet decyduje się na zakup własnego sprzętu do jego wykonywania i robienia tej usługi samodzielnie w zaciszu domowym.

Manicure hybrydowy

Jakie są zalety manicure hybrydowego? Przede wszystkim jest to stosunkowo niewielki koszt, długotrwały efekt jak również estetyka paznokci.  Lakiery hybrydowe nadają paznokciom blask, którego brakuje zwykłym lakierom, są więc lśniące i wodoodporne. Skradają serca kobietą na całym świecie. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby samodzielnie wykonywać sobie manicure hybrydowy to zapewne zastanawiasz się od czego zacząć. Tak więc pierwszym krokiem jest zakup zestawu do hybryd.

Zestawy dla początkujących

Na rynku istnieje wiele zestawów, o różnych wielkościach z różną ilością produktów jak również z różną ich jakością.  Dla osoby początkującej ważna jest przede wszystkim lampa a także pakiet lakierów, bez których wykonanie manicure hybrydowego jest po prostu niemożliwe. Można więc skorzystać z mniejszych pakietów. Co zawierają?

– lampa,

– lakiery podstawowe czyli: primer, baza a także top

– lakier w wybranym kolorze

– cleaner

– waciki bezpyłowe

Niektóre zestawy są wzbogacone w pilniczki, bloczki polerskie, oliwki nawilżające czy patyczki służące do odsuwania skórek.

Wybór lampy do manicure

Na Polskim rynku istnieje wiele firm, które oferują lampy służące do manicure hybrydowego. Różnią się one wielkością, mocą lamp czy także wyglądem wizualnym. Ponadto, istotną różnicą jest również cena. Przed wyborem zestawu startowego należy wziąć pod uwagę własne wymagania związane z zakupem lampy. Przeanalizować ją pod każdym kontem, czy zakres czasowy jest odpowiedni, czy kolor nam odpowiada, czy moc jest dla nas odpowiednia. Istnieją startery z lampami podręcznymi tj.  Neonail Zestaw Starter Set z białą lampą mostek 9W plus 36 gratisów doskonała lampa dla osób, które ciągle zmieniają miejsce robienia manicure. Jak również zestawy dla osób, chcących wykonywać manicure w sposób bardziej profesjonalny tj. Zestaw Manicure Hybrydowy Zestaw Lampa UV efekt lustra, Zestaw manicure hybrydowy INDIGO zawierający lampę UV 36W czy ostatnio coraz bardziej popularny zestaw Victoria Vynn z lampą UV/LED 54 W.

Zestawy dla zaawansowanych

Osoby, które mają już za sobą pierwsze kroki manicure hybrydowym i są w posiadaniu lampy, mogą skorzystać z innych zestawów. Producenci często sprzedają pakiety produktów, przykładem może być Neonail, który oferuję zestaw pięciu lakierów hybrydowych, zamkniętych w estetycznym etui. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów  powstały również zestawy tzn. uzupełniające. Nie zawierają już lampy, gdyż występuje ona w zestawie startowym. Ten zestaw jest jedynie uzupełnieniem braków. Najczęściej zawiera bazy i topy, lakiery a także inne rzeczy, które się zużywa tj. pilniczki, waciki, aceton czy cleaner.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Tak jak już zostało wspomniane, cena zestawu zależna jest od jego wielkości. Im więcej produktów, im lepsza ich jakość,  tym cena wzrasta. Jednakże zakup zestawu można porównać do dwóch/trzech zabiegów manicure hybrydowego w gabinecie kosmetycznym. Analizując, jeśli ma on starczyć na minimum dziesięć zabiegów to jest to i tak oszczędność pieniędzy. Aby uzyskać manicure hybrydowy nie musimy się już umawiać na wizyty do kosmetyczki, aktualnie możemy zrobić  go kiedy tylko znajdziemy chwile w własnym domu.

Korzyści

Zestawy tworzone są po to, aby klient mógł dokonać zakupu kilku potrzebnych rzeczy równocześnie. Zakup zestawu jest przede wszystkim korzystniejszy cenowo niżeli miałoby się zakupić wszystkie produkty osobno.

Źródło:

1) http://psl.mazowsze.pl/category/zdrowie

2) http://sto.edu.pl/category/uroda/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Czystek.info.pl